Fotto – Editör ve Efektler

FOTTO – Fun Effects and Contents

 

Fotto yeniliklerle dolu eğlence platformunuz. Bu uygulamayı çok seveceğinizi hissediyoruz. En güncel içeriklerle her hafta yenilenen muhteşem fotoğraf efektleri , uzman astrologlar tarafından hazırlanan geniş kapsamlı astroloji içerikleri , Premium kullanıcılara özel olarak sunulan sınırsız yaşlandırma efekti, çiftlerin eğlenceli vakit geçirmesi için sunulan bebeğiniz nasıl olacak özelliği. Tabii ki bununla sınırlı kalmayacak ve sizler için uygulamaya yeni özellikler ekleyeceğiz.

Fotto için hazırlanan arayüz tamamen kullanımı kolay, renkli ve eğlencelidir.

Fotto’nun içinde neler var?

 

Fotto'ya harika bir fotoğraf editörü ekledik! Artık fotoğraf stüdyonun elinde.

Fotoğraflarınıza şaşırtıcı efektler verebilirsiniz. Renk ve ışık ayarlarını yapabilirsiniz. Fotoğraflarınıza metin ve çıkartmalar ekleyebilirsiniz. İşte fotoğraf editörümüzün bazı özellikleri:

 

-Transform

-Filter

-ayarlayın

-Etiket

-Metin

-Fırça

-Otomatik Rötuş

 

Yaşlandırma Efekti ( Yaşlandırma Uygulaması ) : Yüzünüzün fotoğrafını çekin, yükleyin ve çok kısa bir süre bekleyin. İşte uzun yıllar sonra neye benzeyeceğinizi görün. Çok eğlenceli ve bir o kadar da dikkat çekici.

 

Muhteşem Efektler ( Cartoon Effects ) : Resimler hayatımızın ayrılmaz parçalarından biri. Öyle ki tüm sosyal medyalarda fotoğraflarımızı paylaşıyor ve dikkat çekmek istiyoruz. İşte bu efektler fotoğraflarınızı dikkat çekici hale getiriyor. Her hafta yeni efektlerin güncellendiği ‘’Cartoon Effects ‘’ aracını çok seveceksiniz. Resimlerinizi renklendirin ve paylaşın. Gelsin beğeniler.

 

Ünlü Eşleşmesi

Hangi ünlüye benzediğinizi merak ediyorsanız, fotoğrafınızı yükleyin ve en ünlü ikizinizi bulalım.

 

Kim daha güzel?

İki fotoğraf yükle. Hangisinin daha güzel olduğunu söyleyelim.

 

Babymaker : Topluluğa katılın ve bebek yapmaya başlayın LOL. Başlamak için iki fotoğrafa ihtiyacınız var. Bu teknolojiyi deneyen bir çok ünlü var. Çok popüler bir teknolojiyi sizlere sunuyoruz. Fotto ile bebeğinizin fotoğrafını oluşturuyoruz. Biometrik tanımlama teknolojisine dayanan bir yapı. Sadece bir selfie çekin ve diğer ebeveyni seçin, anında ikinizin bir bebeğini göreceksiniz. Başlamak için yüzünüzün bir resminden başka bir şeye ihtiyacınız yok! Premium kullanıcılara sınırsız kullanım hakkı veriyoruz.Bebeğinizin gülmesini ister misiniz? Sadece gülümseyen iki ebeveynin resimlerini gönderin, mutlu bir yüz göreceksiniz! Ciddi görünümlü bir çocuk ister misin? Önünüze bir limon yerleştirin, doğrudan kameraya bakın; bu ciddi görünümü neredeyse garanti ediyoruz.

Fotto - Editör ve Efektler
Hemen indir
Share Project: